Зворотний зв’язок

Послуги

Аналіз замовника

Маючи велику практику у впровадженні інформаційних систем в різних медичних закладах, ми розуміємо та знаємо, як допомогти нашим клієнтам визначитись, що їм необхідно і як цього досягнути, а саме, оптимізувати та вивести на якісно кращий рівень свій заклад, щоб це було комфортно пацієнтам та вигідно самій організації.

Планування впровадженні рішень

Проаналізувавши процеси, що проходять у замовника, ми приділяємо велику увагу питанню планування впровадження рішень. Визначаємо етапність впровадження розділяючи на першочергові та другочергові питання, при цьому графік впровадження будуємо таким чином, щоб не зашкодити діяльності замовника в період впровадження.

Впровадження ІТ-рішень

Спеціалісти компанії SWIT впроваджують ІТ-рішення та слідкують за виконанням плану, узгодженого з замовником, та у разі необхідності чи виникненні непередбачених ситуацій, гнучко переналаштовуються, дозволивши і надалі продовжувати впровадження, не зашкодивши при цьому замовнику.

Сервісна підтримка

Компанія SWIT має потужну команду, яка якісно та вчасно супроводжуватиме замовника після впровадження ІТ-рішень. Спеціалісти компанії можуть виконувати супровід замовника як віддалено, так й безпосередньо на об’єкті замовника, за необхідності.

Підбір обладнання

Оскільки наша ІТ-компанія давно працює в медичній сфері, ми можемо надати рекомендації як до комп’ютерного та мережевого обладнання, так й до специфічного медичного обладнання і розхідних матеріалів, які дозволять досягнути кращих результатів.

Послуги SWIT

Наша компанія – це насамперед професіонали, які вчасно, якісно та відповідально вирішують будь-які поставленні задачі консультаційного та сервісного характеру. Ми дорожимо своєю репутацією та стараємось завжди розвиватись, вчитись та удосконалювати свої навики. Наші спеціалісти зможуть Вам допомогти на будь-яких етапах впровадження інформаційних систем.