Зворотний зв’язок

Програмні продукти

ЛІС MINILIS

Лабораторна інформаційна система початкового рівня, що дозволяє повністю відмовитися від використання паперових носіїв. Ця лабораторна інформаційна система може використовуватись як у невеликій лабораторії, так й як окреме робоче місце для реєстрації направлень та видачі результатів. Вона також має можливість роботи з архівом результатів, можливість друку на фірмовому бланку, можливість роботи з аналізаторами та містить вбудований контроль якості.

ЛІС miniLIS

ЛІУС TerraLab

Лабораторна інформаційна управлінська система, яка містить усі можливі інструменти для максимальної автоматизації та оптимізації лабораторних та інших процесів, що виконуються у медичній лабораторії. Крім основного функціоналу, який повинна містити лабораторна інформаційна система, тут також є управлінський та складський облік, який допомагає ефективніше використовувати ресурси підприємства. У цій лабораторній інформаційній управлінській системі індивідуально виконуються налаштовування системи, в тому числі індивідуально створюються всі довідники в залежності від специфіки процесів, що відбуваються у лабораторії. Ця версія програми підтримує всі модулі, які допомагають автоматизувати певні процеси, такі як автоматична відправляння результатів, вивантаження результатів на сайт, можливість підключення будь-яких медичних аналізаторів, що підтримують роботу з базами даних, та багато іншого.

ЛІУС TerraLab

ЛІУС TerraLab Lite

Лабораторна інформаційна управлінська система, яка дуже схожа на ЛІУС TerraLab, але з дещо спрощеним функціоналом. Ця система поставляється з готовим набором довідників та бланків результатів для швидкого старту лабораторії. Ця версія програми також підтримує всі модулі, які допомагають автоматизувати певні процеси, такі як автоматична відправка результатів, вивантаження результатів на сайт, можливість підключення будь-яких медичних аналізаторів, що підтримують роботу з базами даних, та багато іншого.

ЛІУС TerraLab Lite

ПЗ Analyzer Manager

Програмне забезпечення Analyzer Manager призначене для інтеграції аналітичного лабораторного обладнання з лабораторними та медичними інформаційними системами. Суть такої інтеграції – це автоматична постановка задачі аналізатору, автоматичний запис результатів в інформаційну систему, а також виконання низки інших завдань обміну даними (контроль якості, отримання зображень, контроль роботи аналізатора тощо).
Понад 100 моделей аналітичного лабораторного обладнання повнофункціонально працюють через програмне забезпечення Analyzer Manager як з серійними медичними і лабораторними інформаційними системами, так й індивідуально розробленими програмними продуктами.

ПЗ Analyzer Manager

Модуль TerraSender

Модуль TerraSender призначений для організації сервісів з передачі результатів лабораторних досліджень та маркетингової інформації пацієнтам лабораторії, тобто можливість відправки СМС-повідомлень пацієнтам стосовно готовності результатів дослідження, автоматична відправка електронних повідомлень з можливістю прикріплення результатів на фірмовому бланку та вивантаження результатів досліджень пацієнта на сайт замовника з індивідуальною авторизацією пацієнта на сайті.

Модуль TerraRaplicator

Модуль TerraRaplicator призначений для організації синхронізації баз даних між усіма віддаленими точками замовника, створюючи при цьому єдину систему для подальшого управління та аналізу.

Модуль TerraFiscal

Модуль TerraFiscal призначений для організації роботи фіскальних регістраторів з базою даних для автоматичного друку фіскальних чеків безпосередньо з інтерфейсу ЛІС miniLIS, ЛІУС TerraLab, ЛІУС TerraLab Lite.

Програмні продукти SWIT

Для проектів автоматизації наша компаня використовує інформаційні комплекси, які можуть забезпечити вимоги будь-яких замовників в медичній сфері. Ці продукти домоможуть Вам вийти на якісно новий рівень роботи, що дозволить досягнути нових вершин.