Зворотний зв’язок

ІТ РІШЕННЯ

ІТ Рішення для лабораторії

ІТ-рішення для лабораторій будь-якого рівня. Компанія SWIT використовує новітні лабораторно-інформаційні системи для вирішення завдань будь-якої складності в медично-діагностичних лабораторіях.

ІТ Рішення для радіології

Наша компанія SWIT використовує інструменти, які допомагають працювати з графічними та текстовими типами результатів досліджень, а також автоматизують процеси, що проходять в діагностичних центрах.

ІТ рішеня для медичних центрів

Компанія SWIT використовує інструменти для вирішення задач, пов’язаних як з медичними процесами, так й з управлінськими процесами, що проходять у центрі.

ІТ Рішення для медичного бізнесу

ІТ-рішення для медичного бізнесу включають в себе такі можливості як ведення взаєморозрахунків зі страховими компаніями, приватними лікарями та аутсорсінговими організаціями. Також є інструменти для ведення складських обліків, системи моніторингу персоналу, маркетингові сервіси.

ІТ Рішення для трансфузіології

Компанія SWIT використовує інструменти, які дозволяють оптимізувати, спростити, та удосконалити процес логістики в медичних закладах такого типу.

ІТ РІШЕННЯ SWIT

Компанія SWIT завжди використовує тільки передові, перевірені часом та досвідом інструменти і сертифіковані та стандартизовані програмні продукти, адже в сфері медицини ми маємо справу зі здоров’ям та життям людей.